B&B kuaför yenilikçi, farklı ve yaratıcı tarzıyla Londra, Paris ve Milano saç modasını yakından takip ederek 25 kişilik ekibi ile sizlere hizmet sunuyor. Aynı zamanda tüm bu hizmetleri Wella, L’oreal, Goldwell, Diesel gibi sektörlerinin liderleri konumunda olan firmaların ürünlerini kullanarak yerine getiriyor.

Teknoloji Cilt Bakımlarının Hizmetinde…
Cilt bakımı için gerekli tüm fonksiyonlar şimdi güzellik salonumuzda; buhar makinesi, fırça ve taşlama, iontophorese, vakum sprey, yüksek frekans, sıcak-soğuk bakımlarıyla kombinasyon zenginliği. Yani gökkuşağının renklerinden istediğinizi kullanıp kendi renginizi yaratmanız gibi. Üstün teknoloji, yüksek performans, ince detaylar ve mükemmel sonuçlarla B&B cilt bakımında bir imza.

Solaryum
Güneşten hergün yüzlerce kütle kopuyor ve aynı sıcaklıkla evrenin derinliklerinde kayboluyor. Güneşten kopan konforlu, rafine, high-tech kombinasyonlu küçük kütleciklerin salonumuzdaki yansımaları…

Masaj
Mistik anlayışlar, uzakdoğu felsefesi şimdi güzellikle, sağlıkla bütünleşiyor. Ta uzaklarda, uzak doğuda yaygın olarak uygulanan taş masajı şimdi güzellik salonumuzda. Çökelti ve volkanik olaylar sonucunda oluşan taşlar kullanılarak yapılan bu eşsiz terapi, vücudun enerji merkezlerini uyararak ruhsal denge sağlıyor.

Telefon:
(0216) 688 78 66

Comments(0)

Leave a Comment