ip_cakir

İpek İnşaat – Çakırkaya Yapı Ortak Girişimi, yüksek teknoloji ürünü, el işçiliği özeniyle inşa edilmiş projelerin yeni ve güçlü birlikteliğini simgeler. İpek İnşaat – Çakırkaya Yapı Ortak Girişimi, geleneksek değerlere ve inceliklere duyarlı, maliyet-zaman-kalite prensiplerini dünyadaki seçkin örneklerle yarışır düzeyde gerçekleştiren nitelikli bir ortaklıktır.

İpek İnşaat – Çakırkaya Yapı ortak eserleri, yaratıcılık, estetik, dayanıklılık ve bugünü geleceğe taşıyacak teknoloji kullanımıyla kalıcı değer yaratmanın tanımını geliştiren bir anlayışın ürünüdür. İlk ve yeni olma, hep ileriyi düşünme, yarının yüksek standatlarını bugünden oluşturma hedefi İpek İnşaat – Çakırkaya Yapı ve işletme projelerinin ortak paydalarıdır.

GELECEĞE YATIRIMIN DÖRT BOYUTLU ANAHTARI

KENTPLUS projeleri 2005 yılında başladı. Bu tarihten sonra, grubun kalite, maliyet ve süre önceliklerine bir yeni unsur eklendi: kişilikli yapılar. Sosyal gereksinimlerin eksiksiz karşılandığı, site yaşam tarzı ve ürün hedef kitlesinin mimari ile bire bir örtüştüğü projeler dönemi başladı… KENTPLUS Kartal ve KENTPLUS Ataşehir üretimin bu dört boyutuyla değerlenen bir üretim anlayışının ürünüdür.

KENTPLUS Ataşehir, tüm segmentlerde Emlak Gayrimenkul ve TOKİ’nin en başarılı projelerinden biri olarak anıldı. %100 doluluk oranı ve konut sahiplerine, yatırımcılarına kazandırdığı net kâr ile ölçülebilir bir başarı elde etti.

Aynı üretim anlayışının bütün özelliklerini barındıran Rixos Residences Bomonty, çağdaş rezidans yaşamını Bomonti’nin yerleşik dokusuyla bitiştiren yepyeni bir yaşam tarzı konseptiyle karşımıza çıktı. KENT ÇARŞI, İpek İnşaat – Çakırkaya Yapı üretim anlayışının hizmete giren son eseri!.. Kent Çarşı, geleneksel olanın sıcaklığıyla modern yaşamın gereklerini buluşturan bir çağdaş yaşam projesi.

KENT ÇARŞI işletmesini, İpek – Çakırkaya Ortak Girişimi yürütecek. Büyük konut projeleriyle İstanbul’un modern çehresine büyük katkılar veren ortaklar, geleneksel değerleri, çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla bütünleştiren üretim anlayışını Kent Çarşı işletmesinde de sürdürmeyi hedefliyor.